9-1-1 2: Przedawkowanie (6)

9-1-1 2: Przedawkowanie (6)

(9-1-1 2: Dosed)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds
Reżyseria:Gwyneth Horder-Payton
W skrócie:Służby ratunkowe muszą dotrzeć na miejsce katastrofy telewizyjnego helikoptera. Ich starania stają się tematem reportażu gorliwej dziennikarki. Ekipa interweniuje podczas zawodów w jedzeniu na czas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej serii cieszącego się uznaniem widzów serialu będziemy mogli ponownie przekonać się, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w potrzebują. Wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać. Jennifer Love Hewitt wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Wśród strażaków pojawi się Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman.

W tym odcinku

Służby ratunkowe ścigają się z czasem, by dotrzeć na miejsce katastrofy telewizyjnego helikoptera. Ich starania stają się tematem pierwszego reportażu nadgorliwej dziennikarki. Tymczasem Bobby usiłuje poradzić sobie ze śmiercią swojej córki. Athena przygotowuje się do szkolnego balu May. Maggie stara się zapanować nad strachem, którego korzenie leżą w jej przeszłości. Ponadto ekipa interweniuje podczas zawodów w jedzeniu na czas, pokazu kulturystycznego oraz dziecięcego konkursu piękności.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)