9-1-1 2: Okropni ludzie (5)

9-1-1 2: Okropni ludzie (5)

(9-1-1 2: Awful People)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds
Reżyseria:Kevin Hooks
W skrócie:Maddie towarzyszy Athenie podczas patrolu. Hen szuka sposobu, który uratowałby jego rodzinę przed rozpadem. Służby ratunkowe odpowiadają na wezwania do wojskowego pogrzebu oraz kina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej serii cieszącego się uznaniem widzów serialu będziemy mogli ponownie przekonać się, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w potrzebują. Wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać. Jennifer Love Hewitt wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Wśród strażaków pojawi się Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman.

W tym odcinku

Maddie chce poznać twarze, które kryją się za wezwaniami. Towarzyszy Athenie podczas patrolu. Hen szuka sposobu, który uratowałby jego rodzinę przed rozpadem. Służby ratunkowe odpowiadają na wezwania do wojskowego pogrzebu oraz kina.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także