8 wspaniałych: Jasmine Paolini (8)
(Jasmine Paolini)
serial dokumentalny Polska 2025-2026
| W skrócie: | Jasmine Paolini zadebiutowała w WTA Finals w 2024 r. Wielu zastanawiało się, czy zdoła utrzymać wysoki poziom. W 2025 Włoszka triumfuje w turnieju w Rzymie i wraca do światowej czołówki. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 4 lipca pojutrze |
21:15 | CANAL+ Sport 5 |
Opis
W kobiecym tenisie sezon 2025 zwieńczył turniej WTA Finals w Rijadzie z udziałem ośmiu najlepszych zawodniczek. Każdy odcinek tej serii będzie poświęcony innej z nich. Zobaczymy, z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć tenisistki i ich sztaby. Kamery towarzyszyły im podczas pobytu w stolicy Arabii Saudyjskiej, lecz opowiadały one również o wydarzeniach z całego sezonu.
W tym odcinku
Jasmine Paolini zadebiutowała w WTA Finals w 2024 roku. Wielu zastanawiało się, czy Włoszka zdoła utrzymać wysoki poziom. W 2025 rozwiewa wątpliwości - triumfuje w prestiżowym turnieju w Rzymie i wraca do światowej czołówki. W odcinku pojawia się także Sara Errani, która po raz pierwszy oficjalnie występuje w roli trenerki Paolini. Nie zabraknie również polskich akcentów.
Zobacz także
- 8 wspaniałych: Iga Świątek (2) - serial dokumentalny - piątek, 3 lipca 11:00 i 6 późniejszych emisji
- 8 wspaniałych: Coco Gauff (3) - serial dokumentalny - piątek, 3 lipca 16:45 i 2 późniejsze emisje
- 8 wspaniałych: Aryna Sabalenka (1) - serial dokumentalny - piątek, 3 lipca 22:15 i 3 późniejsze emisje
- 8 wspaniałych: Amanda Anisimova (4) - serial dokumentalny - niedziela, 5 lipca 17:45
- 8 wspaniałych: Jelena Rybakina (5) - serial dokumentalny - piątek, 10 lipca 17:20
- 8 wspaniałych: Jessica Pegula (6) - serial dokumentalny - sobota, 11 lipca 18:20
- 8 wspaniałych: Jessica Pegula (1) - serial dokumentalny - sobota, 11 lipca 18:35
- 8 wspaniałych: Iga Świątek (2) - serial dokumentalny - sobota, 11 lipca 19:05