48h. Zaginieni: Motyw (63)
| Występują: | Tadeusz Chudecki, Magdalena Smolara, Joanna Krupińska, Andrzej Hausner |
|---|---|
| W skrócie: | Rodzice zgłaszają zaginięcie Wioli. Nastolatka wyszła z domu zobaczyć się z byłym ukochanym Sebastianem i nie wróciła. Nastolatek jest wystraszony tym, że coś mogło stać się jego przyjaciółce. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 19 marca za 6 dni |
8:00 | Fokus TV |
Opis
Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.
W tym odcinku
Rodzice zgłaszają zaginięcie Wioli. Nastolatka wyszła z domu zobaczyć się z byłym ukochanym Sebastianem i nie wróciła. Chłopak jest uwielbiany przez rodzinę dziewczyny. Nawet po rozstaniu ona i jej bliscy pozostali z nim w dobrych stosunkach. Nastolatek jest wystraszony tym, że coś mogło stać się jego przyjaciółce. Współpracuje z policją. Opowiada, że rozmawiał z Wiolą, bo chciała do niego wrócić, a rzucił ją, gdy wyszło na jaw, że dziewczyna zaczęła spotykać się ze starszym mężczyzną. Śledczy muszą ustalić, kim był nowy partner Wioli i czy ma związek z jej zniknięciem.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tadeusz Chudecki
jako szef grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych -
Magdalena Smolara
-
Joanna Krupińska
-
Andrzej Hausner
-
Paweł Iwanicki
-
Bartosz Waga
-
Tomasz Okarmus
-
Piotr Niemczyk
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Tajemnica nastolatki (149) - serial kryminalny - noc czw./pt., 12 na 13 marca 4:00
- 48h. Zaginieni: Cukierek albo psikus (150) - serial kryminalny - noc czw./pt., 12 na 13 marca 5:00
- 48h. Zaginieni: Blizny (59) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 8:00
- 48h. Zaginieni: Grabarz (151) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 8:05 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: To moje dziecko (102) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 11:00
- 48h. Zaginieni: Malarz (103) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 12:00
- 48h. Zaginieni: Strach (104) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 13:00
- 48h. Zaginieni: Świadek koronny (189) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 17:00
- 48h. Zaginieni: Mnich (190) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 18:00
- 48h. Zaginieni: Pan młody (152) - serial kryminalny - noc pt./sob., 13 na 14 marca 5:00 i 1 późniejsza emisja
