x
48h. Zaginieni: Klub go-go (26)

48h. Zaginieni: Klub go-go (26)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Tadeusz Chudecki, Magdalena Smolara, Joanna Krupińska, Andrzej Hausner
W skrócie:Krystyna zgłasza zaginięcie 45-letniego syna, Rafała. Policjanci są zaskoczeni, że o zniknięciu mężczyzny nie powiadomiła ich jego żona, Paulina. Ta jednak twierdzi, że mąż ją zdradza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 kwietnia
jutro
20:00 Nowa TV
piątek, 26 kwietnia
pojutrze
19:00 Nowa TV
środa, 1 maja
za 7 dni
12:00 Nowa TV

Opis

Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.

W tym odcinku

Krystyna zgłasza zaginięcie 45-letniego syna, Rafała. Policjanci są zaskoczeni, że o zniknięciu mężczyzny nie powiadomiła ich jego żona, Paulina. Ta jednak twierdzi, że mąż ją zdradza. Funkcjonariusze potwierdzają tę informację, gdy docierają do kochanki poszukiwanego, 27-letniej tancerki erotycznej Andżeliki. Śledztwo prowadzi ich także do powiązanego ze światem przestępczym właściciela klubu ze striptizem, który nie chciał pozwolić kobiecie na odejście z pracy. W dochodzeniu pojawia się jednak także drugi trop. Policjanci dowiadują się o konflikcie, jaki niedawno powstał między Rafałem a jego synem. Powodem była zazdrość o Andżelikę.

Zobacz także