48h. Zaginieni: Ciężarna (14)
| Występują: | Tadeusz Chudecki, Magdalena Smolara, Joanna Krupińska, Andrzej Hausner |
|---|---|
| Reżyseria: | Edyta Gładys, Łukasz Łukasik, Olga Zielińska |
| W skrócie: | Kasia jest w zaawansowanej ciąży. Nie wróciła do domu z pracy na stacji benzynowej. Jej mąż Daniel szukał jej w szpitalu, ale ślad po niej zaginął. Policjanci ustalają, że kobieta miała romans. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.
W tym odcinku
25-letnia Kasia jest w zaawansowanej ciąży. Dziewczyna nie wróciła do domu po ostatnim dniu pracy na stacji benzynowej. Jej mąż Daniel szukał jej w szpitalu, ale ślad po niej zaginął. Policjanci w czasie śledztwa ustalają, że poszukiwana miała romans i być może jest w ciąży z kochankiem. Niepokoi ich też spokój, jaki zachowuje Daniel. Zanim udaje im się odkryć, z kim Kasia się spotykała, jej mąż wyjeżdża z miasta.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tadeusz Chudecki
jako szef grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych -
Magdalena Smolara
-
Joanna Krupińska
-
Andrzej Hausner
-
Paweł Iwanicki
-
Bartosz Waga
-
Tomasz Okarmus
-
Piotr Niemczyk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Edyta Gładys
reżyseria
-
Łukasz Łukasik
reżyseria
-
Olga Zielińska
reżyseria
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Alzheimer (36) - serial kryminalny - dziś, 4 lipca 6:05
- 48h. Zaginieni: Taka piękna dziewczyna (93) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 4 na 5 lipca 4:00
- 48h. Zaginieni: Wychowawca (94) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 4 na 5 lipca 5:00
- 48h. Zaginieni: Laboratorium (37) - serial kryminalny - niedziela, 5 lipca 6:05
- 48h. Zaginieni: Matka i córka (95) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 5 na 6 lipca 4:05
- 48h. Zaginieni: Gdzie jest Staś (96) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 5 na 6 lipca 5:00
- 48h. Zaginieni: Zapach perfum (60) - serial kryminalny - poniedziałek, 6 lipca 6:05
- 48h. Zaginieni: Noworodek (118) - serial kryminalny - poniedziałek, 6 lipca 8:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Niegrzeczna dziewczynka (119) - serial kryminalny - poniedziałek, 6 lipca 9:00
- 48h. Zaginieni: Patolog (136) - serial kryminalny - poniedziałek, 6 lipca 10:55
