48h. Zaginieni: Amnezja (164)
| Występują: | Joanna Kupińska, Andrzej Hausner, Izabela Perez, Bartosz Waga |
|---|---|
| Reżyseria: | Adam Molak, Mateusz Ruciński, Olga Zielińska |
| W skrócie: | Na komendę trafia cierpiąca na amnezję szkolna pedagog, Violetta Konior, która była świadkiem porwania uczennicy Julii. Funkcjonariusze rozmawiają z mamą zaginionej dziewczynki, Wiktorią. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 13 kwietnia za 13 dni |
12:55 | TV 6 (z napisami) |
Opis
Funkcjonariusze Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych zajmują się wyjaśnianiem tajemnic dotyczących tego, co dzieje się z człowiekiem, gdy znika bez śladu. Najważniejsze jest pierwsze 48 godzin i w tym czasie specjalna grupa operacyjna musi przeprowadzić dochodzenie oraz ustalić, czy był to wypadek, ucieczka, a może zabójstwo.
W tym odcinku
Na komendę zostaje przywieziona kobieta, która nie pamięta niczego poza krzykiem porwanej dziewczynki. Kierowca, który udzielił pomocy poszkodowanej, wskazuje miejsce, gdzie ją znalazł. Policja namierza jej samochód i ustala tożsamość - to Violetta Konior, szkolna pedagog, a dziewczynka, którą zapamiętała, to 12-letnia uczennica Julia. Funkcjonariusze rozmawiają z mamą zaginionej. Wiktoria potwierdza, że córka nie wróciła ze szkoły, a jej telefon jest wyłączony. Stróże prawa muszą dowiedzieć się, dlaczego Julka jechała z nauczycielką autem i gdzie miały zamiar dotrzeć.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Adam Molak
reżyseria
-
Mateusz Ruciński
reżyseria
-
Olga Zielińska
reżyseria
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Kim naprawdę jesteś? (138) - serial kryminalny - dziś, 31 marca 11:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Striptizerka (139) - serial kryminalny - dziś, 31 marca 12:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Zapach perfum (140) - serial kryminalny - dziś, 31 marca 13:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Niemy świadek (213) - serial kryminalny - dziś, 31 marca 17:00
- 48h. Zaginieni: Rodzinny sekret (214) - serial kryminalny - dziś, 31 marca 18:00
- 48h. Zaginieni: Arabski adorator (185) - serial kryminalny - noc wt./śr., 31 marca na 1 kwietnia 4:00
- 48h. Zaginieni: Dobry lekarz (186) - serial kryminalny - noc wt./śr., 31 marca na 1 kwietnia 5:00
- 48h. Zaginieni: Warsztat samochodowy (72) - serial kryminalny - środa, 1 kwietnia 8:00
- 48h. Zaginieni (164) - serial kryminalny - środa, 1 kwietnia 8:10
- 48h. Zaginieni: Trójkąt bermudzki (141) - serial kryminalny - środa, 1 kwietnia 10:55