4 Blocks 2 (1/7)

(4 Blocks 2: Feuer)

serial kryminalny Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:Kida Khodr Ramadan, Frederick Lau, Veysel, Maryam Zaree
Reżyseria:Marvin Kren
W skrócie:Zeszłoroczne wydarzenia odcisnęły piętno na życiu Toniego. Rodzinny interes prosperuje o wiele lepiej niż wcześniej, ale mężczyzna nie potrafi sobie wciąż poradzić ze śmiercią Vince'a.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia arabskiego klanu zamieszkującego dzielnicę Berlina - Neukölln. Ali "Toni" Hamady Kida Khodr Ramadan, chce opuścić stolicę Niemiec i odciąć się od kryminalnej przeszłości. Chce w ten sposób chronić swą żonę i córkę. Tymczasem w trakcie policyjnego nalotu aresztowany zostaje jego szwagier Latif (Wasiem Taha). Od teraz Toni musi przejąć stery i pokierować działalnością rodziny. Mężczyzna nie może pozwolić, aby władzę przejął jego nieobliczalny brat Abbas (Veysel Gelin), który chciałby zostać nowym liderem klanu. Za reżyserię drugiego sezonu odpowiadają Oliver Hirschbiegel oraz Özgür Yildirim. Do obsady tej wciągającej serii dołączyły nowe twarze m.in. raper GZUZ, raperka Eunique oraz aktorzy David Schütter i Uwe Preuss.

W tym odcinku

Zeszłoroczne wydarzenia odcisnęły piętno na życiu Toniego. Rodzinny interes prosperuje o wiele lepiej niż wcześniej, ale mężczyzna nie potrafi sobie wciąż poradzić ze śmiercią Vince'a. Po tym, gdy od władzy odsunięty zostaje Al-Saafich i wydany zostaje nagły wyrok na Abbasa, głowa rodziny nieoczekiwanie znajduje się pod presją.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także