39 i pół (8)

39 i pół

odc. 8

6.8/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Dorota Deląg, Daria Widawska, Krzysztof Stelmaszyk
Reżyseria:Łukasz Jaworski
W skrócie:Patryk z bólem głowy budzi się na podłodze u Zosi. Darek wybiera się na zjazd absolwentów. Będzie tam jego pierwsza miłość, Basia. Zazdrosna Anka chce jechać razem z nim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Darek Jankowski (Tomasz Karolak) musi zmierzyć się z kolejnymi kłopotami. Nie tylko ma problemy z pracą, ale dowiaduje się, że zostanie ojcem i dziadkiem. Niepokorny rockendrolowiec będzie starał się odbudować swój autorytet przed Patrykiem (Alan Andersz), który jest na najlepszej drodze, by powtórzyć błędy młodości ojca, oraz przed zwariowaną córką Amandą (Marina Łuczenko). Na szczęście w problemach pomoże mu Tomasz Ostoja (Krzysztof Stelmaszyk). Okaże się się on świetnym przyjacielem i dobrym biznesmenem.

W tym odcinku

Patryk z bólem głowy budzi się na podłodze u Zosi. Nie zdążył na zajęcia w szkole rodzenia. W domu zdenerwowana Marta robi mu wymówki. Chłopak zapowiada jej, że już nie wróci do pracy w Festerze. Idzie złożyć wypowiedzenie, jednak Stanisław prosi go, by został na stanowisku gońca. Darek wybiera się na zjazd absolwentów liceum do Zielonej Góry. Będzie tam jego pierwsza miłość, Basia Wilk. Zazdrosna Anka chce jechać razem z nim. Partner przekonuje ją, że lepszym towarzyszem w podróży będzie dla niego Korba. Na spotkaniu pojawiają się Basia, klasowy fajtłapa Wąglik i panna Sawczak, która ma słabość do Darka. Po powrocie do Warszawy Jankowski odwiedza syna. Ten nie jest zbyt rozmowny. Rozważa ważne życiowe decyzje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)