39 i pół (3/13)

39 i pół

sezon 1 odc. 3/13

serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Tomasz Karolak, Dorota Deląg, Daria Widawska, Krzysztof Stelmaszyk
Reżyseria:Mitja Okorn, Łukasz Palkowski
W skrócie:Patryk zwierza się ojcu, że ma dość Tomasza, partnera matki. Jego zdaniem, ona wciąż kocha Darka. Namawia ojca do wykorzystania dogodnej sytuacji. Darek planuje szczerą rozmowę z żoną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekkoduch Darek Jankowski (Tomasz Karolak) ma dwie pasje - muzykę punk rockową i wyścigi żużlowe. Pół roku przed czterdziestymi urodzinami decyduje radykalnie zmienić swoje życie. Postanawia rozstać się ze swoją dotychczasową partnerką Kaśką (Dorota Deląg) i wrócić do opuszczonej przed laty żony, Anki (Daria Widawska) i syna, Patryka (Alan Andersz). Kolejnym punktem na liście zmian Darka jest znalezienie uczciwego sposobu zarobkowania. Jego zamiary nie spotykają się z uznaniem najbliższych. Najbardziej nie przypadają zaś do gustu Tomaszowi (Krzysztof Stelmaszyk), partnerowi Anki. Tymczasem zupełnie nieoczekiwanie życie Darka zmieni się głównie dzięki muzyce...

W tym odcinku

Patryk zwierza się ojcu, że ma dość Tomasza, partnera swojej matki. Tłumaczy, że jego zdaniem ona wciąż kocha Darka. Nastolatek namawia ojca, by wykorzystał tę sytuację. Darek planuje więc szczerze porozmawiać z żoną, gdy w pobliżu nie będzie Tomka. Jest przekonany, że wówczas dziewczyna ujawni swoje prawdziwe uczucia, ulegnie namowom Darka i pozwoli mu wrócić do siebie. Tymczasem Darek umawia się z Tomaszem na rozmowę przy piwie. Ten radzi rywalowi, by zostawił Ankę w spokoju. Darek nocuje u Pauli. Wścibska sąsiadka donosi o tym jego byłej żonie. Wściekła Anka idzie do dziewczyny. Drzwi otwiera jej Darek, który tłumaczy, że spał sam na kanapie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)