36,6°C (4)

36,6°C (4)

program medyczny Polska 2019   od 7 lat
W skrócie:Sandra Kubicka wyznała niedawno, że cierpi na zespół policystycznych jajników, przez który może mieć problemy z zajściem w ciążę. Prowadząca przeprowadza z nią intymną rozmowę o walce z chorobą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon programu, w którym Ewa Drzyzga i profesor Krzysztof Łabuzek podpowiadają, jak dbać o zdrowie. Każdy odcinek to ciekawi goście - nie tylko specjaliści, ale też gwiazdy. Widzowie poznają przełomowe odkrycia ze świata medycyny. Otrzymają ponadto sprawdzone porady. Kontynuowany będzie również cykl poświęcony zdrowemu odżywianiu dzieci - #jembozdrowe. W akcji prowadzących wesprą Dominika Kulczyk, Michel Moran, Jan Kuroń czy Daria Ładocha.

Ewa Drzyzga, Magda Gessler, Monika Olejnik czy Kayah zachęcają kobiety do mammografii i zgłaszania się na USG piersi. Modelka Sandra Kubicka wyznała niedawno, że zdiagnozowano u niej zespół policystycznych jajników, przez który może mieć problemy z zajściem w ciążę. Prowadząca przeprowadza z nią intymną rozmowę o walce z chorobą. Doktor Krzysztof Łabuzek pokazuje, jakimi drogami lekarze docierają do tarczycy, żeby usunąć guzki i nie pozostawić blizn. Jedną z nich jest stosowana w Azji metoda uzyskiwania dostępu poprzez brodawkę sutkową. Widzowie zobaczą relację z pionierskiej operacji usunięcia guza tarczycy przez nacięcie dolnej wargi, która niedawno odbyła się w Krakowie. Kolejny odcinek cyklu o zdrowym żywieniu poświęcony jest grillowi. Janek Kuroń zaproponuje zdrową alternatywę dla kiełbasy i karkówki. Ewa Drzyzga odwiedza też pasiekę umieszczoną na dachu Akademii Górniczo-Hutniczej. Okazuje się, że nie każdy może jeść miód, a już na pewno nie należy spożywać go za dużo.

Twórcy (pokaż wszystkich)