x
30 srebrników: The Mirror (3)

30 srebrników: The Mirror (3)

(30 Monedas: The Mirror)

serial grozy Hiszpania 2020   dla dorosłych
Występują:Mafalda Carbonell, Eduard Fernández, Javier Garrido, Macarena Gómez
W skrócie:W zwierciadle odbijają się przedmioty, które w świecie realnym nie istnieją, takie jak książka o kainitach. Są oni czcicielami szatana, chcącymi zdobyć 30 srebrników. Lustro zawiera też wskazówkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ksiądz Vergara (Eduard Fernández) wiódł niespokojne życie, a przeszłość boksera, byłego więźnia oraz egzorcysty nie pozwala mu o sobie zapomnieć. Przełożeni wysyłają go do odosobnionej hiszpańskiej wioski, gdzie liczy, że będzie mógł odpocząć. Okazuje się jednak, że dawni nieprzyjaciele dobrze znają jego obecne miejsce zamieszkania. W dodatku okolicą wstrząsają niewytłumaczalne zjawiska. Burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) i lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) starają się za wszelką cenę odkryć, co stoi za ostatnimi wydarzeniami. Jednocześnie muszą rozwikłać zagadkę starożytnej srebrnej monety, odgrywającej olbrzymią rolę w intrydze, która może odmienić losy świata.

W tym odcinku

W pewnym tajemniczym zwierciadle odbijają się przedmioty, które w świecie realnym nie istnieją, takie jak m.in. książka o kainitach. Są oni czcicielami szatana, chcącymi zdobyć 30 srebrników. Lustro zawiera także pewną wskazówkę. Ksiądz Vergara musi przyjrzeć się własnemu odbiciu, jeśli chce raz na zawsze stawić czoła jednemu z najgorszych koszmarów swojego życia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także