x
30 srebrników 2 (7)

30 srebrników 2 (7)

(30 Monedas)

serial grozy Hiszpania 2023   dla dorosłych
Występują:Eduard Fernández, Megan Montaner, Miguel Ángel Silvestre, Paul Giamatti
Reżyseria:Álex de la Iglesia
W skrócie:Antonio ma nadzieję na powstrzymanie planów Barbrowa. Kontynuuje swoje działania. Paco budzi się w nieznanym sobie miejscu. Elena musi współpracować z Vergarą i Santoro, aby zabezpieczyć broń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ojca Vergary (Eduard Fernández), który walczy z demonicznymi siłami. Pedraza, hiszpańskie miasteczko, w którym duchowny mieszkał, nie może się podnieść po tym, jak jego mieszkańcy byli nękani przez pochodzące z piekła istoty. Część z nich nadal jest leczona w szpitalu psychiatrycznym. Elena (Megan Montaner) zaś, po tym jak zapadła śpiączkę, także przebywa w jednej z madryckich placówek. Czuwa przy niej Paco (Miguel Ángel Silvestre). Walcząc z wyrzutami sumienia, mężczyzna stara się jak najlepiej nią zaopiekować. Tymczasem na horyzoncie pojawia się nowy niezwykle niebezpieczny wróg (Paul Giamatti). By go pokonać, przebywający w otchłani piekła Vergara musi zjednoczyć siły z dawnymi nieprzyjaciółmi.

W tym odcinku

Antonio kontynuuje swoje działania, mając nadzieję na powstrzymanie planów Barbrowa. Tymczasem Paco budzi się w dziwnym, nieznanym sobie miejscu, a Elena musi współpracować z Vergarą i Santoro, aby zabezpieczyć broń o kluczowym dla nich znaczeniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)