24 godziny
sezon 5 odc. 115
(24)
Występują: | Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard, Dennis Haysbert |
---|---|
W skrócie: | Audrey jest poważnie ranna. Chloe używa satelity CTU, aby odnaleźć Hendersona i zostaje namierzona przez agentów. Henderson zatrzymuje nagranie jako gwarancję swego bezpieczeństwa. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Piąty sezon popularnego serialu. Tym razem w dniu podpisania przez prezydentów Stanów Zjednoczonych i Rosji porozumienia antyterrorystycznego Ameryce zagraża śmiercionośny gaz. Okazuje się, że w otoczeniu prezydenta Logana zawiązał się spisek mający na celu sprowokowanie naruszenia świeżo podpisanego porozumienia przez Rosję i zabezpieczenie tym samym amerykańskich interesów naftowych centralnej Azji. Były prezydent David Palmer (Dennis Haysbert) odkrywa intrygę, co kosztuje go życie. Podejrzanym o jego zabicie staje się Jack Bauer (Kiefer Sutherland).
W tym odcinku
Audrey jest poważnie ranna. Chloe używa satelity CTU, aby odnaleźć Hendersona przez co zostaje namierzona przez agentów. Henderson zatrzymuje nagranie jako gwarancję swojego bezpieczeństwa. Heller popełnia samobójstwo zjeżdżając samochodem w przepaść. Chloe na prośbę Bauera sprawdza, z kim kontaktował się Henderson po opuszczeniu hangaru. Wspólnie odnajdują samochód, którego kierowca spotkał się z Hendersonem. Logan wyznaje żonie, że jest zamieszany w zamach na życie byłego prezydenta.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Kiefer Sutherland
jako Jack Bauer -
Mary Lynn Rajskub
jako Chloe O'Brian -
Carlos Bernard
jako Tony Almeida -
Dennis Haysbert
jako President David Palmer -
James Morrison
jako Bill Buchanan -
Elisha Cuthbert
jako Kim Bauer