19+ (717)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Krzysiek Markowski, Diana Dudlińska
W skrócie:Lena dochodzi do siebie w szpitalu. Lekarz zaleca jej odstawienie odżywki i rezygnację z treningów. Dziewczyna nie przyjmuje tego do wiadomości i postanawia wypisać się do domu na własne życzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 15 kwietnia
za 12 dni
15:25 TVN Fabuła

Opis

W wiosennym sezonie widzowie mogą śledzić przygotowania do ślubu Kai i Froda. Przekonają się, czy wszystko wydarzy się zgodnie z planem pary. Z kolei Kasia oraz Witek muszą sprostać problemom małżeńskim. Wszystko to za sprawą Łukasza, który był pierwszą miłością dziewczyny. Jej dawny partner wpada w oko Iwonie - dzięki nowemu romansowi spróbuje ona zapomnieć o Wojtku.

W tym odcinku

Lena dochodzi do siebie w szpitalu. Lekarz zaleca jej odstawienie odżywki i rezygnację z intensywnych treningów. Dziewczyna nie przyjmuje tego do wiadomości i postanawia wypisać się do domu na własne życzenie. Znajomi dochodzą do wniosku, że jest uzależniona od sportu. Zakładają się z nią, czy wytrzyma tydzień bez forsownych ćwiczeń. Jeśli przegra, uda się na terapię uzależnień. Konrad stara się o zlecenie nagrania filmiku reklamowego dla firmy budowlanej należącej do ojca Krzyśka. Liczy, że przy okazji spotka się z dawnym kumplem. Jednak Krzysiek nie chce się widzieć z ekipą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także