19+ (585)
serial paradokumentalny Polska 2021
| Występują: | Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Diana Dudlińska, Kamil Sobczyk |
|---|---|
| W skrócie: | Meli nie udaje się pogodzić Moniki i Krzyśka. Seba stara się ratować szkołę tańca, jednak właściciel lokalu wypowiada umowę najmu. W Scarface dziewczyny rozpuszczają plotkę, że Sara jest w ciąży. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Czekają ich zarówno dramatyczne chwile, jak i radosne wydarzenia.
W tym odcinku
Meli nie udaje się doprowadzić do zgody pomiędzy Moniką i Krzyśkiem. Seba stara się ratować szkołę tańca, jednak sytuacja jest bardzo trudna i coraz więcej osób rezygnuje z zajęć. Wkrótce właściciel lokalu wypowiada umowę najmu. W Scarface dziewczyny rozpuszczają plotkę, że Sara jest w ciąży i zamierza dokonać aborcji. Sama zainteresowana wyznaje Magdzie, że tak naprawdę chodzi o jej bliznę. Iwona prosi Wojtka o znalezienie chirurga plastycznego, który pomoże dziewczynie.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Małgorzata Heretyk
jako Melania Trzeciak -
Anna Zuch
jako Lena Gawrońska -
Diana Dudlińska
jako Lucyna Brzozowska -
Kamil Sobczyk
jako Sebastian Szumiec -
Malwina Roczniok
jako Iwona Małkowska -
Ernest Musiał
jako Arkadiusz Brzozowski -
Justyna Grzybowska
jako Zuzanna Jurewicz -
Karina Lichocka
jako Monika Zarzycka
Zobacz także
- 19+ (24) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 23 na 24 maja 3:45
- 19+ (25) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 23 na 24 maja 4:15
- 19+ (26) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 30 na 31 maja 3:45
- 19+ (27) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 30 na 31 maja 4:15