19+ (574)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Diana Dudlińska, Kamil Sobczyk
W skrócie:Zuza zostaje wypisana ze szpitala, ale mały Franio musi tam jeszcze pozostać. Konrad jest bardzo przejęty rolą ojca. Tymczasem Monika prosi brata o pomoc finansową w utrzymaniu babci w ośrodku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 12 listopada
za 12 dni
15:40 TVN Fabuła

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Czekają ich zarówno dramatyczne chwile, jak i radosne wydarzenia.

W tym odcinku

Zuza zostaje wypisana ze szpitala, ale mały Franio musi tam jeszcze pozostać. Konrad jest bardzo przejęty rolą ojca. Tymczasem Monika prosi brata o pomoc finansową w utrzymaniu babci w ośrodku. Krzysiek odrzuca ofertę pracy w call center i okłamuje Monikę w tej sprawie. O wszystkim dowiaduje się Mela. Iwona i Wojtek proponują Lenie, że wynajmą od niej wolny pokój po Magdzie. Ta się zgadza, jednak nie konsultuje tej decyzji z Filipem, który ma jej to za złe.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także