19+ (493)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Lena źle się czuje i narzeka na ból pleców. Jej chłopak i Ala podejrzewają, że to komplikacje po operacji usunięcia nerki. Znajomi debatują w Scarface, jak przekonać Karola do spędzenia nocy z Sarą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 13 sierpnia
za 12 dni
16:05 TVN Fabuła

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Czekają ich zarówno dramatyczne chwile, jak i radosne wydarzenia.

W tym odcinku

Lena od kilku dni źle się czuje i narzeka na ból pleców. Filip zaczyna się martwić o ukochaną, ale dziewczyna bagatelizuje swój stan. Jej chłopak i Ala podejrzewają, że Lena ma komplikacje po operacji usunięcia nerki. Znajomi debatują w Scarface o tym, co zrobić, aby przekonać Karola do spędzenia nocy z Sarą. Dziewczyna nie wie, dlaczego tak boi się on bliskości. Karol decyduje się w końcu na szczerą rozmowę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także