19+ (459)

19+ (459)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Uczestnicy wieczorów panieńskiego i kawalerskiego dochodzą do siebie. Kasię niepokoi fakt, że Witek odłączył się od chłopaków. Co gorsza, dotąd nie wrócił do domu i nikt nie wie, gdzie przebywa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Uczestnicy wieczorów panieńskiego i kawalerskiego powoli dochodzą do siebie. Kasię niepokoi fakt, że Witek odłączył się od chłopaków. Co gorsza, dotąd nie wrócił do domu i nikt nie wie, gdzie przebywa. Aneta szuka przyszłego zięcia w hostelu. Tak dowiaduje się, że Witek zajął jeden pokój, ale nie sam, tylko z nieznajomą dziewczyną. Wkrótce niepokojące informacje docierają do Malewicz. Na szczęście szybko udaje się wyjaśnić nieporozumienie - Witek spotkał nocą w klubie pijaną kuzynkę i postanowił się nią zaopiekować. Rafał z Krzyśkiem zdają sobie sprawę, że decyzja, by grać na weselu Kasi i Witka, była zbyt pochopna. Chcąc wystąpić, muszą znaleźć dodatkowych członków zespołu oraz opracować repertuar. Póki co nie mają ani jednego, ani drugiego, a nie mogą się wycofać. Na szczęście z pomocą przychodzi im Ala, która dawno temu napisała i nagrała piosenkę, potrafi też znakomicie ją wykonać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także