19+ (455)

19+ (455)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Gosia odbiera wyniki badań i dowiaduje się, że nie ma raka. Szczęśliwa postanawia odtąd w pełni korzystać z życia, przyjmuje też nową filozofię. Warecka mówi Sebastianowi i Ali o swoich odczuciach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Gosia odbiera wyniki badań i dowiaduje się, że nie ma raka. Szczęśliwa postanawia odtąd w pełni korzystać z życia, przyjmuje też nową filozofię. Warecka mówi Sebastianowi i Ali o swoich odczuciach - czuje się przez nich niedoceniana. Jest związana ze szkołą tańca niemal od początku jej istnienia, dlatego chce mieć takie same prawa jak oni, prowadzić więcej zajęć, a co za tym idzie lepiej zarabiać. Przyjaciele przystają na te żądania. Tymczasem okazuje się, że Konrad polubił Adriana, co zaskakuje nie tylko Zuzę. Zdziwiony jest także Irek, który uważa zachowanie kumpla za strategię wobec rywala. Rzeczywiście, zazdrosny o partnerkę Różycki podstępem dowiaduje się, jaką przepowiednię usłyszała od wróżki. Chłopak nie chce podzielić losu Kacpra, tym razem samemu będąc po drugiej stronie. Chce znaleźć Adrianowi dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także