19+ (454)

19+ (454)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Lena i Ala wspierają Gosię, która podejrzewa, że ma raka. Niecierpliwie czekają na wyniki biopsji. Do Iwony dociera informacja, że Frodo chodzi na terapię. Razem z Sarą zaczynają z niego żartować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Lena i Ala wspierają Gosię, która podejrzewa, że ma raka, ponieważ wyczuła guzka w piersi. Przeszła już biopsję, teraz cała trójka niecierpliwie czeka na wyniki badania. Kiedy są już one dostępne, przyjaciółki przychodzą razem do przychodni. Niestety, wizyta zostaje odwołana z powodu nieobecności lekarza. Zastępująca go pani doktor nie zamierza przyjmować pacjentów, choć ma ich dokumentacje medyczną. Dowiedziawszy się o tej sytuacji, zdenerwowany Sebastian zmusza onkolog, aby przyjęła Gosię. Do Iwony dociera informacja, że Frodo chodzi na terapię. Razem z Sarą zaczynają z niego żartować. Wówczas Magda staje w obronie Szczepana. Teraz chłopak musi powiedzieć prawdę o wypadku. Postanawia też przyznać do wszystkiego Kai. Ala namawia Frodo, żeby spotkał się z ofiarą zdarzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także