19+ (450)

19+ (450)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Kasia słyszy rozmowę telefoniczną matki. Uznaje, że ma ona romans. Prawda okazuje się inna - kobieta tak naprawdę mówiła do psa Kazia. Jego pan wyjechał do Stanów, a pupilem zajmuje się opiekun.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Kasia słyszy rozmowę telefoniczną matki i jest przekonana, że ma ona romans. Prawda okazuje się inna - kobieta tak naprawdę mówiła do psa Kazia. Jego pan, Aleks, wyjechał do Stanów, a pupilem zajmuje się specjalny opiekun. Aneta na wszelki wypadek umieściła w domu kamerę, by upewnić się, że zwierzakowi niczego nie brakuje. Razem z Kasią wybierają się do Kazia, chcą wszystko sprawdzić. Na miejscu zastają zaniedbanego psa i opiekuna zajętego nieznajomą dziewczyną. Aneta natychmiast zwalnia mężczyznę, a Kazia decyduje się zabrać do własnego domu, chociaż Mariusz ma uczulenie na psy. Gosia czeka na wyniki biopsji. Seba, który wciąż o niczym nie wie, nabiera podejrzeń, że partnerka ma tajemnicę i go zdradza. Wkrótce przypadkiem poznaje prawdę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także