19+ (439)

19+ (439)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Monika żąda od Krzyśka, żeby wyrzucił Dorotę z zespołu. Markowski staje jednak w jej obronie. Zabrania też Zarzyckiej wtrącać się do jego kapeli. Aneta chce znaleźć Aleksowi partnera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Konrad, który poprzedniego wieczoru pocieszał Dorotę, dowiaduje się, że został oszukany. Zuza i przyjaciele ostrzegają go przed dziewczyną. Różycki jest przerażony, kiedy zastaje ją w pubie. Prosi o pomoc siostrę. Monika żąda od Krzyśka, żeby wyrzucił Dorotę z zespołu. Markowski staje jednak w jej obronie. Zabrania też Zarzyckiej wtrącać się do jego kapeli. Aneta chce znaleźć Aleksowi partnera. Prosi o pomoc Kasię. Gdy ona odmawia, zwraca się do Meli. Ona jednak nie zamierza brać w tym udziału, ponieważ boi się reakcji Aleksa. Zdesperowana Aneta postanawia poszukać mężczyźnie ukochanego w szkole tańca. Konrad, który poprzedniego wieczora pocieszał Dorotę, teraz dowiaduje się, że został oszukany. Zuza i przyjaciele ostrzegają Różyckiego przed dziewczyną. Jest przerażony, widząc ją w pubie. Zwraca się do siostry z prośbą o interwencję, a ona żąda od Krzyśka wyrzucenia Doroty z zespołu. Markowski staje jednak w obronie wokalistki. W dodatku zabrania Monice wtrącać się do kapeli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także