19+ (438)

19+ (438)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Magda wzięła sobie do serca słowa partnerki. Postanawia zrobić Ali wyjątkową niespodziankę. Dorota, nowa członkini zespołu Krzyśka i Rafała, podrywa Markowskiego. To denerwuje Monikę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Magda wzięła sobie do serca słowa partnerki. Postanawia zrobić Ali wyjątkową niespodziankę i z pomocą przyjaciół organizuje grę w podchody. Motyl rozpoczyna poszukiwania Wolskiej. Idąc za kolejnymi wskazówkami, trafia do salonu Meli, następnie udaje się do mieszkania na Dietla. Stamtąd Frodo zawozi ją rykszą do szkoły tańca, gdzie na Alę czekają Magda oraz wszyscy przyjaciele. Wolska urządza dla ukochanej ślub. Dorota, nowa członkini zespołu Krzyśka i Rafała, podrywa Markowskiego. To denerwuje Monikę. Sam chłopak zupełnie nie zauważa, co się dzieje. Jednocześnie wokalistka twierdzi, że traktuje kolegę z grupy wyłącznie jak kumpla. Zaczyna podrywać Konrada.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także