19+ (425)

19+ (425)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Iwona i Irek wyjechali do Paryża. W Scarface Małkowską zastępuje Magda. Ala jest wściekła. Okazuje się jednak, że dziewczyny mają poważniejszy problem. Wolska i Motyl muszą poszukać sobie mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Iwona i Irek wyjechali do na tydzień Paryża. W Scarface Małkowską zastępuje Magda. Ala jest wściekła. Okazuje się jednak, że dziewczyny mają poważniejszy problem. Wolska i Motyl muszą poszukać sobie innego mieszkania, ponieważ rodzice Leny, którzy postanowili, że chcą być razem, zamierzają sprzedać obecne lokum, a potem kupić dwa mniejsze - dla córki oraz dla siebie. Wkrótce Gawrońska podsłuchuje rozmowę telefoniczną ojca. Mężczyzna potrzebuje pieniędzy, ponieważ musi natychmiast opuścić kraj. Lena sądzi, że po raz kolejny oszukał jej mamę. Mela i Lucy spotykają przypadkiem Monikę, która imprezuje, choć jest w ciąży. Przyjaciółki próbują powstrzymać ją przed piciem alkoholu. Na pomoc wzywają Arka. Szybko odkrywają powód takiego zachowania Zarzyckiej. Czuje się samotna i opuszczona. Uważa, że nikogo nie interesuje. Janek nie kontaktuje się z nią od dłuższego czasu. Oburzona Mela postanawia przemówić byłemu partnerowi do rozumu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także