19+ (407)

19+ (407)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Krzysiek i Rafał bardzo cieszą się na myśl o rozkręceniu zespołu rockowego. Niespodziewanie ojciec Markowskiego proponuje mu, by zajął się dużym projektem w jego firmie. Chłopak zaczyna się wahać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zgrana paczka przyjaciół od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Mimo że na ich drodze stają różne przeciwności i czasem popełniają wiele błędów, to jednak odważnie stawiają im czoło. Ten sezon będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi bedą szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak on po tym, co przeżył, nie będzie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem nad związkiem Melanii i Janka zawisną czarne chmury. Zakochani omal nie rozstaną się przez jedną z kłótni, lecz wypadek chłopaka znów zbliży ich do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadzi się do partnera i jego matki. Niestety wspólne mieszkanie stworzy wiele konfliktów między zakochanymi. W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, nastąpią spore zmiany. Para postanowi kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo czeka rozwód z żoną. Ala znajdzie szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. W życiu Iwony natomiast wydarzy się tragedia. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia ukochanego Irka, bardziej niż kiedykolwiek.

W tym odcinku

Krzysiek i Rafał bardzo cieszą się na myśl o rozkręceniu zespołu rockowego. Niespodziewanie ojciec Markowskiego proponuje mu, by zajął się dużym projektem w jego firmie. Chłopak zaczyna się wahać, jaką drogę obrać w przyszłości. Magda i Ala cierpią z powodu wysypki. Nie mają pojęcia, czym jest spowodowana. Okazuje się, że z uczuleniem zmagają się też Gosia i Sebastian. Bojąc się, że to coś zaraźliwego, Alicja odwołuje lekcje. Wkrótce tajemnica się rozwiązuje. Winne są pluskwy, które najprawdopodobniej były w gabinecie Meli. Trzeciak jest już bliska zakończenia remontu i nie zdaje sobie sprawy z domysłów przyjaciół.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także