19+ (402)

19+ (402)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Kasia i jej bliscy organizują ślub. Przyjaciółka prosi Lucy, by została druhną. Jednocześnie nie może przestać myśleć o problemie mamy. Aneta mówi, że chodzi na terapię, mimo to Malewicz jej pilnuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zgrana paczka przyjaciół od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Mimo że na ich drodze stają różne przeciwności i czasem popełniają wiele błędów, to jednak odważnie stawiają im czoło. Ten sezon będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi bedą szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak on po tym, co przeżył, nie będzie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem nad związkiem Melanii i Janka zawisną czarne chmury. Zakochani omal nie rozstaną się przez jedną z kłótni, lecz wypadek chłopaka znów zbliży ich do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadzi się do partnera i jego matki. Niestety wspólne mieszkanie stworzy wiele konfliktów między zakochanymi. W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, nastąpią spore zmiany. Para postanowi kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo czeka rozwód z żoną. Ala znajdzie szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. W życiu Iwony natomiast wydarzy się tragedia. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia ukochanego Irka, bardziej niż kiedykolwiek.

W tym odcinku

Kasia i jej bliscy organizują ślub. Przyjaciółka prosi Lucy, żeby została druhną. Jednocześnie nie może przestać myśleć o problemie mamy. Aneta twierdzi, że chodzi na terapię, mimo to Malewicz pilnuje rodzicielki. Wkrótce Brzozowska przyłapuje kobietę na dopijaniu wina z cudzych kieliszków. Mówi o wszystkim Kasi. Załamana przyszła panna młoda postanawia wyjaśnić sprawę. Podczas szczerej rozmowy Aneta przyznaje się, że nie poszła na spotkanie z terapeutą. Prosi córkę, by jej towarzyszyła. Iwona i Dominika dla żartu robią laleczkę voodoo, która przypomina Melę. Dowcip nie bawi Trzeciak, przeciwnie - sądzi, że to przynosi pecha.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także