19+ (401)

19+ (401)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Przyjazd pani Gawrońskiej spowodował wiele zmian. Mela mieszka teraz z Kacprem w domu Krzyśka. Ala i Magda również nie przypadają za mamą przyjaciółki. Lena i jej ojciec wciąż przebywają w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zgrana paczka przyjaciół od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Mimo że na ich drodze stają różne przeciwności i czasem popełniają wiele błędów, to jednak odważnie stawiają im czoło. Ten sezon będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi bedą szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak on po tym, co przeżył, nie będzie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem nad związkiem Melanii i Janka zawisną czarne chmury. Zakochani omal nie rozstaną się przez jedną z kłótni, lecz wypadek chłopaka znów zbliży ich do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadzi się do partnera i jego matki. Niestety wspólne mieszkanie stworzy wiele konfliktów między zakochanymi. W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, nastąpią spore zmiany. Para postanowi kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo czeka rozwód z żoną. Ala znajdzie szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. W życiu Iwony natomiast wydarzy się tragedia. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia ukochanego Irka, bardziej niż kiedykolwiek.

W tym odcinku

Przyjazd pani Gawrońskiej spowodował wiele zmian. Mela mieszka teraz z Kacprem w domu Krzyśka. Ala i Magda również nie przypadają za mamą przyjaciółki. Tymczasem Lena oraz jej ojciec wciąż przebywają w szpitalu. Dziewczyna chce, żeby po opuszczeniu placówki rodzic zamieszkał u niej. Irek opowiada Dominice o swoim pomyśle umówienia barmanki z Adrianem. Kubacki odkrywa, że ktoś odwołał spotkanie, używając jego telefonu komórkowego. Obwinia Iwonę. Kiedy Małkowska zaprzecza, drugą podejrzaną zostaje Mela. Trzeciak się przyznaje, a Irek planuje zemstę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także