19+ (398)

19+ (398)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Lena poddała się badaniom na zgodność tkankową. Dowiaduje się, że może być dawcą nerki dla ojca. Podejmuje jednak negatywną decyzję. Mężczyzna próbuje przekonać córkę do zmiany zdania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zgrana paczka przyjaciół od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Mimo że na ich drodze stają różne przeciwności i czasem popełniają wiele błędów, to jednak odważnie stawiają im czoło. Ten sezon będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi bedą szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak on po tym, co przeżył, nie będzie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem nad związkiem Melanii i Janka zawisną czarne chmury. Zakochani omal nie rozstaną się przez jedną z kłótni, lecz wypadek chłopaka znów zbliży ich do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadzi się do partnera i jego matki. Niestety wspólne mieszkanie stworzy wiele konfliktów między zakochanymi. W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, nastąpią spore zmiany. Para postanowi kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo czeka rozwód z żoną. Ala znajdzie szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. W życiu Iwony natomiast wydarzy się tragedia. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia ukochanego Irka, bardziej niż kiedykolwiek.

W tym odcinku

Lena poddała się badaniom na zgodność tkankową. Dowiaduje się z nich, że może być dawcą nerki dla ojca. Teraz musi jak najszybciej podjąć decyzję. Wreszcie odmawia. Mężczyzna próbuje przekonać córkę do zmiany zdania, ale Gawrońska nie jest gotowa poświęcić się dla rodzica. Kontaktuje się z matką, by powiedzieć jej o wszystkim. Kobieta popiera pociechę i postanawia natychmiast wracać do Polski. Tymczasem Lena postanawia zostać dawcą. Operacja ma się odbyć następnego dnia rano. Sara odkrywa, że Szymon znalazł sobie nową partnerkę. Chce zepsuć ten związek. Zgłasza się jako wolontariuszka do fundacji, w której pracuje ukochana Regulskiego. Oczernia go w oczach Róży.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także