19+ (378)

19+ (378)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Kacper obraża się na Melę. Wraca do domu Krzyśka. Odkrywa, że przyjaciele nie powiedzieli mu o bankiecie na planie serialu 'Zakochani po uszy'. Oskarża ich o spiskowanie przeciw niemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zgrana paczka przyjaciół od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Mimo że na ich drodze stają różne przeciwności i czasem popełniają wiele błędów, to jednak odważnie stawiają im czoło. Ten sezon będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi bedą szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak on po tym, co przeżył, nie będzie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem nad związkiem Melanii i Janka zawisną czarne chmur. Zakochani omal nie rozstaną się przez jedną z kłótni, lecz wypadek chłopaka znów zbliży ich do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadzi się do partnera i jego matki. Niestety wspólne mieszkanie stworzy wiele konfliktów między zakochanymi. W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, nastąpią spore zmiany. Para postanowi kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo czeka rozwód z żoną. Ala znajdzie szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. W życiu Iwony natomiast wydarzy się tragedia. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia ukochanego Irka, bardziej niż kiedykolwiek.

W tym odcinku

Kacper obraża się na Melę. Wraca do domu Krzyśka, chociaż Monika jest znudzona jego marudzeniem i użalaniem się nad życiem. Namawia swojego chłopaka, żeby ukryli przed nim swoje wieczorne wyjście na bankiet na planie nowego serialu "Zakochani po uszy". Drugie podwójne zaproszenie przekazują Zuzie i Konradowi. Kiedy Kacper odkrywa prawdę, znów czuje się zdradzony. Oskarża przyjaciół o spiskowanie przeciw niemu, zrywa współpracę z Krzyśkiem i wykasowuje aplikację. Załamany przychodzi do Meli. Magda ma żal do Ali, że nie ma odwagi przedstawić jej swojej mamie. Podczas odwiedzin mamy Ala prosi Magdę, by udawała jej koleżankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także