19+ (358)

19+ (358)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Ala spędziła noc z Frodem. Magda nie ma o tym pojęcia. Motyl nie chce jej oszukiwać, a jednocześnie nie potrafi przyznać się do zdrady. Szczepan próbuje skontaktować się z byłą partnerką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zgrana paczka przyjaciół od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Mimo że na ich drodze stają różne przeciwności i czasem popełniają wiele błędów, to jednak odważnie stawiają im czoło. Ten sezon będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi bedą szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak on po tym, co przeżył, nie będzie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem nad związkiem Melanii i Janka zawisną czarne chmury. Zakochani omal nie rozstaną się przez jedną z kłótni, lecz wypadek chłopaka znów zbliży ich do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadzi się do partnera i jego matki. Niestety wspólne mieszkanie stworzy wiele konfliktów między zakochanymi. W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, nastąpią spore zmiany. Para postanowi kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo czeka rozwód z żoną. Ala znajdzie szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. W życiu Iwony natomiast wydarzy się tragedia. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia ukochanego Irka, bardziej niż kiedykolwiek.

W tym odcinku

Ala spędziła noc z Frodem. Magda nie ma o tym pojęcia. Motyl nie chce jej oszukiwać, a jednocześnie nie potrafi przyznać się do zdrady. Tymczasem Szczepan próbuje skontaktować się z byłą partnerką. Staszak czuje zaś, że Ala ją oszukuje. Przyjaciele spotykają się w nowym mieszkaniu Lucy i Arka, gdzie rozpoczyna się remont. Przychodzi tam również Frodo, który chce porozmawiać z Alą. Motyl rozwiewa wszystkie jego wątpliwości. Oznajmia wprost, że bliskość między nimi to wyłącznie jednorazowa sytuacja. Irek jest zachwycony występem Iwony. Przedstawienie zostało nagrane, a następnie zamieszczone w internecie. Zyskuje coraz większą popularność. Tuż przed kolejnym wieczorem Małkowska otrzymuje wiadomość z ośrodka leczenia uzależnień, w którym przebywa jej mama. Kobieta zdobyła alkohol i uciekła. Iwona od razu jedzie na miejsce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także