19+ (322)

19+ (322)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Lena dzisiaj ma bardzo ważny egzamin. Na uczelni spotyka Łukasza. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Barański oczernia Gawrońską w oczach profesora, skutkiem czego studentka nie zdaje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie wkraczają w kolejny etap dorosłego życia. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo i wyzwania zawodowe okażą się dla nich niezwykle trudne. Ciężkie chwile czekają m.in. Arka i Lucy. Odkąd okazało się, że Kubuś nie jest ich synem, sprawy coraz bardziej się komplikują. Gdy kobieta odkryje ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, postanowi za wszelką cenę ochronić Kubusia. Tymczasem szczęście Melanii i Janka zburzy mama chłopaka, która przyjedzie z Włoch. Spotkanie z nią będzie dla Meli prawdziwym wyzwaniem i wpłynie na jej relacje ukochanym. Zmiany zajdą także u Sary i Krzyśka. Para stanie na ślubnym kobiercu. Uroczystość jednak nie przebiegnie według planu.

W tym odcinku

Lena dziś ma ważny egzamin. Na uczelni spotyka Łukasza. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Barański oczernia Gawrońską w oczach profesora, skutkiem czego studentka nie zdaje. Przyjaciele Kacpra testują nową wersję jego aplikacji. Program wciąż wskazuje, że on i Zuza są niedopasowani. Łączy za to Jurewicz z Konradem. Ona prosi chłopaka, żeby pomógł jej zmylić aplikację. Ma wyrzuty sumienia z powodu oszustwa. Zwierza się Iwonie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także