19+ (319)

19+ (319)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Brzozowski nie chce, żeby żona pomagała Wnykom. Z kolei Lucy nie wyobraża sobie porzucenia rodziny synka. Wkrótce odkrywa, że jedna z córek Wnyków posiada wyjątkowe zdolności matematyczne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 27 czerwca
za 9 dni
8:00 TVN

Opis

Bohaterowie wkraczają w kolejny etap dorosłego życia. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo i wyzwania zawodowe okażą się dla nich niezwykle trudne. Ciężkie chwile czekają m.in. Arka i Lucy. Odkąd okazało się, że Kubuś nie jest ich synem, sprawy coraz bardziej się komplikują. Gdy kobieta odkryje ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, postanowi za wszelką cenę ochronić Kubusia. Tymczasem szczęście Melanii i Janka zburzy mama chłopaka, która przyjedzie z Włoch. Spotkanie z nią będzie dla Meli prawdziwym wyzwaniem i wpłynie na jej relacje ukochanym. Zmiany zajdą także u Sary i Krzyśka. Para stanie na ślubnym kobiercu. Uroczystość jednak nie przebiegnie według planu.

W tym odcinku

W małżeństwie Lucy i Arka panuje napięta atmosfera. Brzozowski nie chce, żeby żona pomagała Wnykom, ponieważ uważa, że wykorzystują oni jej dobroć. Z kolei Lucy nie wyobraża sobie porzucenia rodziny synka, dlatego odwiedza ich ponownie. Odkrywa, że jedna z córek Wnyków posiada wyjątkowe zdolności matematyczne. Postanawia pomóc dziewięciolatce, żeby taki talent się nie zmarnował. Kiedy Kacper poznaje dziewczynkę, również jest pod wrażeniem jej zdolności. Sara doprowadziła do rozstania Szymona i Leny. Jest przekonana, że to ona powinna być partnerką Regulskiego. Wkrótce chłopak dowiaduje się o intrydze Rogalskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także