19+ (318)

19+ (318)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Kacper testuje nową aplikację własnego autorstwa. Pomagają mu w tym przyjaciele. Borek sprawdza również własny związek. Niestety, po rozwiązaniu testu otrzymuje niezadowalającą odpowiedź.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 26 czerwca
za 8 dni
8:30 TVN

Opis

Bohaterowie wkraczają w kolejny etap dorosłego życia. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo i wyzwania zawodowe okażą się dla nich niezwykle trudne. Ciężkie chwile czekają m.in. Arka i Lucy. Odkąd okazało się, że Kubuś nie jest ich synem, sprawy coraz bardziej się komplikują. Gdy kobieta odkryje ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, postanowi za wszelką cenę ochronić Kubusia. Tymczasem szczęście Melanii i Janka zburzy mama chłopaka, która przyjedzie z Włoch. Spotkanie z nią będzie dla Meli prawdziwym wyzwaniem i wpłynie na jej relacje ukochanym. Zmiany zajdą także u Sary i Krzyśka. Para stanie na ślubnym kobiercu. Uroczystość jednak nie przebiegnie według planu.

W tym odcinku

Kacper testuje nową aplikację własnego autorstwa. Pomagają mu w tym przyjaciele. Program wskazuje, że Irek i Iwona są idealnie dopasowaną parą, podobnie Janek z Melą. Następnie Borek sprawdza własny związek. Niestety, po rozwiązaniu testu otrzymuje niezadowalającą odpowiedź. Powinien raczej unikać Zuzy - ich wynik to zaledwie 19%. Załamany Kacper doszukuje się błędu w działaniu aplikacji, zwłaszcza że Jurewicz i Konrad mają wskazanie ma poziomie 97%. Lena umawia się z Szymonem, jednak wciąż tęskni za Filipem. Regulskiemu zależy na partnerce, więc postanawia powiedzieć jej, że ma dziecko. Wkrótce do Sary dociera informacja o ich związku. Rogalska, chcąc się zemścić, mówi Gawrońskiej o układzie między nim a matką Krzyśka. Ala martwi się stanem Frodo, który wciąż leży w szpitalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także