19+ (315)

19+ (315)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Lena ma wyrzuty sumienia z powodu rozbicia związku Filipa i Gabrysi. Próbuje o wszystkim zapomnieć. Zakłada konto na portalu randkowym. Tymczasem Sagaj uświadamia sobie, że tęskni za Gawrońską.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie wkraczają w kolejny etap dorosłego życia. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo i wyzwania zawodowe okażą się dla nich niezwykle trudne. Ciężkie chwile czekają m.in. Arka i Lucy. Odkąd okazało się, że Kubuś nie jest ich synem, sprawy coraz bardziej się komplikują. Gdy kobieta odkryje ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, postanowi za wszelką cenę ochronić Kubusia. Tymczasem szczęście Melanii i Janka zburzy mama chłopaka, która przyjedzie z Włoch. Spotkanie z nią będzie dla Meli prawdziwym wyzwaniem i wpłynie na jej relacje ukochanym. Zmiany zajdą także u Sary i Krzyśka. Para stanie na ślubnym kobiercu. Uroczystość jednak nie przebiegnie według planu.

W tym odcinku

Lena ma wyrzuty sumienia z powodu rozbicia związku Filipa i Gabrysi. Próbuje o wszystkim zapomnieć. Zakłada konto na portalu randkowym. Tymczasem Sagaj uświadamia sobie, że tęskni za Gawrońską. Jednak zanim zdąży cokolwiek zrobić, ona znajdują nową sympatię - Szymona Regulskiego. Chłopak przypomina jej Oskara. Umawiają się na randkę. Irek radzi Kacprowi, by nie podpisywał umowy sprzedaży nowej aplikacji. Zapisy są dla niego niekorzystne. Borek nawiązuje kontakt z inwestorem, który współpracuje z Moniką i Krzyśkiem. Wkrótce dowiaduje się, że to Markowski jest zainteresowany kupnem programu. Postanawia zaryzykować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także