19+ (303)

19+ (303)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Mela czuje się okropnie po spotkaniu z mamą Janka. Iwona triumfuje, lecz niedługo. Konrad przedstawia właścicielowi firmy sprzedającej okulary koncepcję reklamy. Mężczyzna niechętnie się zgadza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie wkraczają w kolejny etap dorosłego życia. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo i wyzwania zawodowe okażą się dla nich niezwykle trudne. Ciężkie chwile czekają m.in. Arka i Lucy. Odkąd okazało się, że Kubuś nie jest ich synem, sprawy coraz bardziej się komplikują. Gdy kobieta odkryje ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, postanowi za wszelką cenę ochronić Kubusia. Tymczasem szczęście Melanii i Janka zburzy mama chłopaka, która przyjedzie z Włoch. Spotkanie z nią będzie dla Meli prawdziwym wyzwaniem i wpłynie na jej relacje ukochanym. Zmiany zajdą także u Sary i Krzyśka. Para stanie na ślubnym kobiercu. Uroczystość jednak nie przebiegnie według planu.

W tym odcinku

Mela czuje się okropnie po spotkaniu z mamą Janka. Iwona triumfuje, lecz niedługo. Wkrótce Zuza odkrywa, że zaistniała sytuacja jest winą Małkowskiej. Irek nie może tego darować swojej partnerce. Stawia jej ultimatum - albo wszystko wyjaśni, albo Sobczak zakończy ich związek. Konrad przedstawia właścicielowi firmy sprzedającej okulary koncepcję reklamy. Mężczyzna zgadza się niechętnie. Daje Różyckiemu mało czasu na przygotowanie kampanii. Jurewicz chce pozować, ale rezygnuje, zdenerwowana obecnością Magdy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także