19+ (285)

19+ (285)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Frodo próbuje odzyskać Alę. Postanawia odwiedzić jej mieszkanie, ale Motyl nie chce rozmawiać z byłym partnerem. Marcel jest coraz bardziej zazdrosny o swoją ukochaną. Wdaje się w bójkę z Frodo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie wkraczają w kolejny etap dorosłego życia. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo i wyzwania zawodowe okażą się dla nich niezwykle trudne. Ciężkie chwile czekają m.in. Arka i Lucy. Odkąd okazało się, że Kubuś nie jest ich synem, sprawy coraz bardziej się komplikują. Gdy kobieta odkryje ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, postanowi za wszelką cenę ochronić Kubusia. Tymczasem szczęście Melanii i Janka zburzy mama chłopaka, która przyjedzie z Włoch. Spotkanie z nią będzie dla Meli prawdziwym wyzwaniem i wpłynie na jej relacje ukochanym. Zmiany zajdą także u Sary i Krzyśka. Para stanie na ślubnym kobiercu. Uroczystość jednak nie przebiegnie według planu.

W tym odcinku

Frodo wciąż próbuje odzyskać Alę. Wreszcie postanawia odwiedzić jej mieszkanie, ale Motyl nie chce rozmawiać z byłym partnerem. Marcel jest coraz bardziej zazdrosny o swoją ukochaną. Kiedy spotyka Frodo w szkole tańca, dochodzi między nimi do bójki. Matka Iwony wciąż przebywa w szpitalu, ale czuje się już lepiej. Okazuje się, że pacjentka nie ma ubezpieczenia, więc będzie musiała zapłacić za leczenie. Co więcej, powinna jak najszybciej rozpocząć odwyk. Małkowska jest załamana tą sytuacją. Nie wie, skąd wziąć pieniądze. Irek postanawia pomóc partnerce. Nakłania Martę, żeby zatrudniła fikcyjnie jej matkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także