19+ (257)

19+ (257)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Dziewczyny prowadzą własne śledztwo w sprawie partnera ojca Kasi, Aleksa. Ukrywa on swoją tożsamość, podając się za 27-letniego Leona. W dodatku grozi Lucy, która zaczyna się bać, że straci pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Dziewczyny prowadzą własne śledztwo w sprawie partnera ojca Kasi, Aleksa. Z nieznanych powodów ukrywa swoją tożsamość, podając się za 27-letniego Leona. W dodatku grozi Lucy, która zaczyna się bać, że straci pracę u ojca Kasi. Mela liczy na pomoc Kasi Jarosik - mogłaby ona ujawnić tajemnicę Błażeja. Krzysiek i Irek nie rozmawiają, odkąd obudzili się razem w łóżku. Sytuację zaaranżowały ich partnerki, o czym oni nie wiedzą. Sobczak orientuje się, że zostawił klucze do szafki z ważnymi dokumentami w domu przyjaciela. Dopiero wówczas chłopcy dochodzi do spotkania. U Krzyśka zastaje Monikę, udającą jego dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także