19+ (215)

19+ (215)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Matylda i Zuza pokłóciły się. Pierwsza z dziewczyn ma za złe siostrze, że powiedziała wiele przykrych rzeczy. Wkrótce nakrywa Iwonę na nagrywaniu erotycznych filmików do sieci. Chce do niej dołączyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Matylda i Zuza pokłóciły się. Pierwsza z dziewczyn ma za złe siostrze, że powiedziała tyle przykrych rzeczy. Wkrótce nakrywa Iwonę na nagrywaniu erotycznych filmików do internetu. W zamian za dochowanie tajemnicy żąda, żeby Małkowska założyła jej konto na tym samym portalu. Proponuje też przyjaciółce wspólne nagrania. Kiedy o wszystkim dowiaduje się Zuza, dochodzi do kolejnej kłótni. Lucy jest zaniepokojona dziwnym zachowaniem ojca. Okazuje się, że pan Tadeusz chodzi na randki z sąsiadką. Kruczek nie może w to uwierzyć, ale też cieszy się szczęściem taty. Zaprasza panią Renatę na podwieczorek, podczas którego przyłapuje kobietę na kradzieży. Sąsiadka wyznaje prawdę - zamierzała wykorzystać Tadeusza. Arek od razu chce powiedzieć o tym teściowi, ale Lucy przekonuje go, by tego nie robił.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także