19+ (214)

19+ (214)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Mela czuje, że ona i jej przyjaciele oddalają się od siebie. Postanawia zaprosić ich na kolację. Frodo proponuje Lenie i Filipowi wspólną randkę. Cała czwórka zapomina o spotkaniu u przyjaciółki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Mela czuje, że ona i jej przyjaciele oddalają się od siebie. Postanawia więc zaprosić wszystkich na kolację. Frodo proponuje Lenie i Filipowi wspólną randkę oraz wyjście do kina. Cała czwórka zapomina o spotkaniu u przyjaciółki. Monika jest zła na Irka, że nie pomógł jej bratu jak obiecał, tyko poszedł z Krzyśkiem do klubu. Kończy ich związek, ale Sobczak się nie poddaje. Chcąc naprawić swój czyn, za zgodą przyjaciela zatrudnia brata Moniki w pubie jako barmana. Magda Wolska i Konrad od początku nie przypadają sobie do gustu. Nowy pracownik zauważa, że dziewczyna sprzedaje używki. Mówi o wszystkim Irkowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także