19-2 (17)

19-2 (17)

serial kryminalny Kanada 2014-2016
Występują:Adrian Holmes, Jared Keeso, Benz Antoine, Mylene Dinh-Robic
W skrócie:Policjanci mają pomóc komornikom w eksmisji lokatorów ze sprzedanych budynków. Wśród mieszkańców jest ciężarna kobieta. Ben i Nick zauważają nieprawidłowości w ewidencjonowaniu dowodów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wracający do służby policjant Nick Barron (Adrian Holmes), którego partner został postrzelony kilka miesięcy temu, poznaje Bena Chartiera (Jared Keeso), nowego członka zespołu. Funkcjonariusz, przeniesiony z jednostki policji na prowincji, ma tu rozpocząć nowe życie. Ich rewir stanowi 19. dzielnica w centrum miasta. Obaj policjanci mają problemy rodzinne, co sprawia, że napięcie między nimi rośnie. Dodatkowo Barron nie kryje niezadowolenia z decyzji o przydzieleniu mu Chartiera. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, gdy podczas akcji ginie podejrzany, a jeden ze stróżów prawa zostaje oskarżony o oddanie niepotrzebnego strzału.

W tym odcinku

Policjanci otrzymują nowe zadanie - mają pomóc komornikom w eksmisji lokatorów z budynków mieszkalnych, które zostały sprzedane nowemu deweloperowi. Funkcjonariusze muszą siłą wyprowadzać opornych lokatorów. Wśród nich jest ciężarna kobieta. Ben i Nick zauważają nieprawidłowości w przechowywaniu i ewidencjonowaniu dowodów. Podejmują prywatne śledztwo w tej sprawie. Brawura Tylera prowadzi do wypadku.

Występują (pokaż wszystkich)