19+ (175)

19+ (175)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Po wygranej w konkursie tanecznym Sebastian udaje się na nagranie do siedziby telewizji. Ela chce jechać z nim mimo złego samopoczucia. Trafia na oddział ratunkowy. Lekarze diagnozują u niej sepsę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Sebastian zwyciężył w konkursie tanecznym. Wybiera się na nagranie do siedziby telewizji. Ela, mimo złego samopoczucia, postanawia jechać razem z nim. Jej przyjaciółka Zuza prosi o pomoc Irka. Wspólnie zabierają dziewczynę na oddział ratunkowy. Okazuje się, że stan Eli jest krytyczny, lekarze diagnozują sepsę. Iwona i Sara wciąż robią wszystko, by zaszkodzić Melanii. Jednocześnie Janek odkrywa, że Małkowska specjalnie podała mu fałszywy numer telefonu. Dziewczyna traktuje tę znajomość bardzo powierzchownie, a Jankowi bardzo na niej zależy. Po wstrząsającym odkryciu, postanawia wyrzucić Iwonę z mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także