19+ (174)

19+ (174)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Ktoś podszywa się pod Melanię w sieci. Posty oszusta doprowadzają do kłótni z Oskarem. Dziewczyna nie podejrzewa, że stoją za tym Małkowska, która próbuje rozbić grupę przyjaciół, oraz Sara.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Ktoś podszywa się pod Melanię na portalu społecznościowym. Posty uzurpatora doprowadzają do kłótni z Oskarem. Dziewczyna nie podejrzewa nawet, że za wszystkim stoją Małkowska, która próbuje rozbić grupę przyjaciół, oraz Sara, chcąca zdobyć Oskara. Ela i Zuza wciąż przebywają w klinice na Słowacji. Po zabiegu nastolatka wypisuje się na własne życzenie. Zależy jej, by zdążyć na konkurs tańca, w którym udział bierze Sebastian. Wraca z przyjaciółką do Krakowa, nie zważając na swoje złe samopoczucie. Zuza boi się, że Ela będzie mieć powikłania i zawiadamia o wszystkim Irka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także