19+ (165)

19+ (165)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Lena ma nadzieję, że dzięki randkom zapomni o Oskarze. Chłopak postanawia przeprosić ukochaną za podszywanie się pod jednego z kandydatów. Spotyka ją w momencie, gdy czeka na kolejną randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Lena ma nadzieję, że dzięki internetowym randkom zapomni o Oskarze. Chłopak bardzo za nią tęskni i postanawia przeprosić ukochaną za podszywanie się pod jednego z kandydatów. Spotyka ją w momencie, gdy czeka na kolejną randkę. Oskar chce poszukać pocieszenia u innej dziewczyny, ale rezygnuje w ostatniej chwili. Okazuje się, że Pola wróciła do Krakowa i nikomu o tym nie powiedziała. Podczas spotkania z Rafałem wyznaje mu prawdę - nigdy już nie będzie mieć dzieci. Jej zdaniem to kara za rozbicie jego małżeństwa z Kasią. Jakiś czas później Rafał odkrywa, że Pola zamierza wyjechać jako wolontariuszka na misję humanitarną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także