19+ (164/165)

19+ (164/165)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Lena nie rezygnuje z umawiania się na randki za pośrednictwem internetu. Jak dotąd nie spotkała nikogo odpowiedniego. Okazuje się, że Oskar cały czas ją kocha. Irek próbuje pocieszyć kolegę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Lena nie rezygnuje z umawiania się na randki za pośrednictwem internetu. Jak dotąd nie spotkała nikogo odpowiedniego. Tymczasem okazuje się, że Oskar jest zazdrosny, ponieważ cały czas ją kocha. Irek próbuje pocieszyć kolegę, namawiając go na imprezę w luksusowym domu Krzyśka. Sara przychodzi na spotkanie niezaproszona. Wciąż chce zdobyć Oskara. Zależy jej, by doszło między nimi do zbliżenia. Kacper udziela korepetycji córce szefa Kasi. Dziewczynka jest zachwycona vlogiem Iwony i daje jej radę, jak zdobyć popularność. Małkowska musi umieścić na stronie filmik z dzieckiem. Wykorzystuje do tego małą Julkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także