19+ (16/38)

19+ (16/38)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Sebastian próbuje odreagować bójkę z ojcem. W mieszkaniu Leny zastaje Alę i Melanię. Przyjaciółka zabiera chłopaka do szpitala. Według lekarzy jego ręka jest złamana i trzeba ją unieruchomić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy absolwentów liceum, którzy z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą porażki. Dziewiętnastoletnia Melania komentuje życie swoje i znajomych na blogu. Marzy o byciu aktorką. Jej przyjaciółka Lena koncentruje się na przyszłej karierze lekarskiej. Pasją Sebastiana jest taniec. Kasia i Rafał to licealne małżeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu - wychowaniu dziecka.

W tym odcinku

Sebastian próbuje odreagować bójkę z ojcem. Spotyka się ze starszymi znajomymi z osiedla. Gdy opowiada im o swoich kłopotach, koledzy postanawiają pobić mężczyznę. Tymczasem Sebastian przychodzi do Leny. W jej mieszkaniu zastaje Alę i Melanię. Po bójce chłopak ma zasiniałą rękę, więc przyjaciółka zabiera go do szpitala. Według lekarzy ręka jest złamana i trzeba ją unieruchomić. Sebastian przez jakiś czas nie będzie mógł pracować. Kamil organizuje imprezę, by zemścić się na ojcu. Chłopak zaprasza również Lucy. Zabawę przerywa ojciec nastolatka, który wyrzuca go z domu. Pijany Kamil przychodzi do Lucy. Dziewczyna idzie z nim do łóżka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także