19+ (143/165)

19+ (143/165)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Przyjaciele świętują powrót Irka do pracy. Rozbawiona, upojona alkoholem młodzież wraca do mieszkania Leny. Dziewczyna nie jest z tego zadowolona, ponieważ ma ważny egzamin i musi się do niego uczyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Przyjaciele świętują powrót Irka do pracy. Rozbawiona, upojona alkoholem młodzież wraca do mieszkania Leny. Dziewczyna nie jest z tego zadowolona, ponieważ ma ważny egzamin i musi się do niego uczyć. Następnego dnia zasypia, czekając na swoją kolej pod salą, i nie zostaje przepytana. Otrzymuje ocenę niedostateczną, przez co traci szansę na stypendium. Zdenerwowana Lena przelewa swoją frustrację na znajomych. Sąsiad Zuzy nie może pogodzić się z faktem, że w okolicy pojawią się nowi mieszkańcy. Zdenerwowany wybija okno w mieszkaniu rodziców dziewczyny, a następnie niszczy skrzynkę z bezpiecznikami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także