19+ (141/165)

19+ (141/165)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Po pożarze mieszkania wszyscy mieszkają u Leny. Lokatorzy spotykają się z właścicielem, żeby zapytać, czy po remoncie wciąż będą mogli tam mieszkać. Niestety, mężczyzna zrywa z nimi umowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Po pożarze mieszkania wszyscy mieszkają u Leny. Lokatorzy spotykają się z właścicielem, żeby zapytać, czy po remoncie wciąż będą mogli tam mieszkać. Niestety, mężczyzna zrywa z nimi umowę. O kłopotach przyjaciół dowiaduje się Iwona Małkowska, która publikuje na swoim blogu filmik dotyczący tej przykrej sytuacji. Z jej nagrań wynika, że wszystkiemu winna jest Ela. Dziewczyna załamuje się, znika i przestaje odbierać telefony. Kasia odkrywa zniknięcie córki ze żłobka. Nie może też dodzwonić się do swojej matki. Dzięki pomocy szefa odnajduje kobietę razem z dzieckiem w towarzystwie mecenasa Pawlaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także