19+ (140/165)

19+ (140/165)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Przyjaciele przeżywają kryzys. Mela zamyka bloga, co zostaje wykorzystane przez Iwonę. Przejmuje ona rolę koleżanki i zaczyna nagrywać filmiki dotyczące jej znajomych. Ela rozpacza po stracie Seby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu wkraczają w dorosłość. Nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma nowymi wyzwaniami. Widzowie zobaczą, czy grupa przyjaciół zdoła zrealizować swoje ambitne, często nieszablonowe pomysły na życie.

W tym odcinku

Przyjaciele przeżywają kryzys. Mela zamyka swojego bloga, co zostaje wykorzystane przez Iwonę Małkowską. Przejmuje ona rolę koleżanki i zaczyna nagrywać filmiki dotyczące jej znajomych. Melania jest wściekła na Irka, uważa, że ich grupa rozpadła się przez niego. Za namową Leny postanawia przeprowadzić z nim poważną rozmowę. Niestety, tylko pogarsza sytuację, a Irek zwalnia się z pracy w pubie Oskara. Ela nie potrafi pogodzić się ze stratą Seby. Próbuje walczyć o ich związek. Podstępem ściąga go do mieszkania chłopaków. Jednak Sebastian nie zamierza jej wybaczać. Niespodziewanie Ela doprowadza do pożaru...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także