19+ (116)

19+ (116)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:W przypływie uczuć Ela umieszcza na ubraniach Sebastiana różowe serduszka. Chłopak staje się pośmiewiskiem na kursie tańca. Adrian zmusza Alę do kradzieży kluczy. Chce w magazynie przechować paczki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy absolwentów liceum, którzy z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą porażki. Dziewiętnastoletnia Melania komentuje życie swoje i znajomych na blogu. Marzy o byciu aktorką. Jej przyjaciółka Lena koncentruje się na przyszłej karierze lekarskiej. Pasją Sebastiana jest taniec. Kasia i Rafał to licealne małżeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu - wychowaniu dziecka.

W tym odcinku

Ela jest zakochana w Sebastianie i okazuje to, robiąc mu niespodzianki, a także umieszczając na jego ubraniach różowe serduszka. Seba ma już tego dosyć, zwłaszcza, że przez dziewczynę stał się pośmiewiskiem wśród przyjaciół i uczestników kursu tańca. Załamana Ela postanawia zmienić swoje postępowanie. Adrian zmusza Alę do kradzieży kluczy. Chce dostać się do magazynu, by przechowywać tam paczki. Nie mówi jednak, jaka jest ich zawartość. Wkrótce Ala odkrywa, że w pudełkach umieszczono materiały wybuchowe, które Adrian planuje podłożyć na komisariacie. Dziewczyna chce się wycofać, ale jest za późno. Dochodzi do tragedii...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także